Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Kai mokytoja ištaiso rašinėlį, aš norėčiau, kad

  1. Viskas būtų teisingai
  2. Įvertinimai butu puikus
  3. Parodytu man klaidas ir pasitaisyčiau
  4. Nebutų klaidų.
  5. Jis būtų patobulintas
  6. Parašytu ivertinimą
  7. Visos klaidos būtų paaiškintos
  8. Visi vaikai ištaisytu klaidas.
  9. Kita karta parašyti rašinėlį geriau
  10. Geras būtu pažimys