Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Prieš rašant rašinėlį aš norėčiau, kad

  1. Aš nenoriu rašyti rašinių
  2. Klausyčiaus
  3. Nieko
  4. Labai stengčiaus
  5. Pasikartočiau
  6. AŠ NIEKO NEZINAU
  7. Nieko
  8. Patartume kaip jį rašyti 📝
  9. kad mokytoja pasakytu pirma sakini o tada mes pratestume
  10. Butu dar truputi laiko atsikvėpti