Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Prieš rašant rašinėlį aš norėčiau, kad

  1. Būtų viskas gerai
  2. Pasisektu
  3. .
  4. Sugalvočiau rašinėlį.
  5. Kad būtų tema
  6. Prisiminti savo kitas klaidas kad nedaryčiau tokių pačių klaidų
  7. viską aptartume.
  8. Dautu daugiau laiko
  9. Perskaitytumėm kokią trumpą ištrauką iš svajonių knygų.
  10. Viskas man pasisektu