Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Mielas 3 - 4 klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.
Kai rašau, aš jaučiuosi
Verkiu...
prieš beveik 6m.
Gerai
prieš beveik 6m.
Puikiai 😄
prieš beveik 6m.
normalei
prieš beveik 6m.
Puikiai
prieš beveik 6m.
Gerai.
prieš beveik 6m.
meguistas
prieš beveik 6m.
labai susikaupusi, nes stengiuosi kuo dailiau rašyti.
prieš beveik 6m.
Normaliai.
prieš beveik 6m.
gerai
prieš beveik 6m.
«
1
2
3