Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Kai rašau, aš jaučiuosi

  1. Verkiu...
  2. Gerai
  3. Puikiai 😄
  4. normalei
  5. Puikiai
  6. Gerai.
  7. meguistas
  8. labai susikaupusi, nes stengiuosi kuo dailiau rašyti.
  9. Normaliai.
  10. gerai