Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Manau, kad rašymas yra svarbus todėl, kad

  1. Kad geriau skaitytum
  2. Kad sustiprintu energija
  3. Lavina atmintį
  4. Reikės visada.
  5. Visados mokais iš klaidų
  6. ateityje bus labai svarbu.
  7. Todėl, kad visur reikalingas
  8. Tuom , kad gali mintis išreikšti.
  9. Jai nemokėtum rašyti tai nieko neparašytum
  10. Jis išlavina mano įgudžius