Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Aš manau, kad mano raštas yra

  1. Normalius
  2. Geras
  3. Gražus
  4. grazus
  5. Geras
  6. Grazus.
  7. normalus
  8. ne pats geriausias, nes kai kur jis būna dailus, o kartais ne.
  9. Negražus.
  10. gražus