Mielas 3 - 4  klasės mokiny/ mokine, norėčiau sužinoti tavo nuomonę apie rašymą.

Aš manau, kad mano raštas yra

  1. Gražus
  2. Gražus
  3. Normalus
  4. Geras.
  5. Geras
  6. Geras
  7. normalus.
  8. Negražus
  9. Geras
  10. Geras