Tomaszad
18
Vieša
Pranešti

Mediacija ginčų sprendimo procese

Esu Lietuvos Verslo kolegijos, Teisės ir teisėsaugos institucijų studijų programos, ketvirto kurso studentas Tomas Žadeikis. Rašau kursinį darbą tema - „Mediacija ginčų sprendimo procese”. Apklausos tikslas - išsiaiškinti į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą įtrauktų mediatorių nuomonę apie mediacijos svarbą ginčų sprendimo procese ir atsleisti mediatorių veikimo pricipus, kurie pasitelkiami siekiant užtikrinti kokybišką mediacijos ginčų sprendimą. Ši anketinė apklausa anoniminė, jos duomenys bus viešai pateikiami tik apibendrinti. Dėkoju už nuoširdžius atsakymus ir skirtą laiką.

1. Jūsų amžius?
2. Jūsų lytis:?
3. Jūsų kaip mediatoriaus darbo stažas:?
5. Kurios kategorijos civiliniai ginčai mediacijos būdu yra sprendžiami sudėtingiau? (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą)
6. Jūsų ekspertine nuomone, kuris iš mediacijos principų yra svarbiausias? (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą)
7. Remiantis Jūsų asmenine patirtimi, kaip mediacijos procesas dažniausiai baigiasi? (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą):
8. Didžiausias iššūkis, su kuriuo Jums tenka susidurti mediacijos metu? (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą)
9. Jūsų ekspertine nuomone, ar privalomoji mediacija nepažeidžia savanoriškumo principo (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą)??
10. Kurį iš problemų sprendimo modelių dažniausiai naudojate? (Pasirinkite vieną, Jums tinkamiausią atsakymą)?

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis
Nuimti filtrą
Atfiltruotas rezultatų kiekis:

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0799
Atsakymų018
Kita anketa »