Pasikartosiu, mažiau renginių kur pagrindinė tema - prisigerti.
Šaunuoliai. Taip ir toliau. Manau jiems patiems puikiai sekasi viską organizuoti 😊
Ieškoti ryšį su gyventojais 🌷
Noriu palinkėti nepristigti jėgų nelengvame darbe, gyvuoti ilgai, džiuginant miestelio, ir ne tik, gyventojus.
Šaunuoliai. Yra taip gerai, kad sunku tuo patikėti.
Daugiau įtraukti dalyvių į meno kolektyvus
Organizuoti renginius, kuriuose žmonės būtų dalyviai, tada jie noriai dalyvauja. Įspūdingas buvo vėliavos nešimas per šimtmetį
Norisi daugiau spektakliųl