Mažeikių rajono Viekšnių kultūros centro veiklos apklausa

Jūsų idėjos, pasiūlymai ar pretenzijos Viekšnių kultūros centrui dėl kultūrinio gyvenimo Viekšnių seniūnijoje organizavimo. AČIŪ!

  1. Taip ir toliau! 😊
  2. gaila,kad tiek metų nėra kultūros centro pastato.galime džiaugtis bent renginiais.
  3. Nėra gerų patalpų veiklai
  4. daugiau užimtumo,kino filmų vaikams
  5. Glaudžiau bendradarbiauti su meno mokykla
  6. Norisi daugiau spektaklių.
  7. Aukite, tobulėkite...sėkmingu, kūribingu metų💖
  8. Mums (viekšninškiams) reikalingas kultūros centras su sale, kurioje galėtume leisti turiningai, prasmingai laisvalaikį, linkime pozityvaus valdžios požiūrio.
  9. Puikus, kūrybingas kolektyvas, šaunūs meno vadovai. Laukiame naujų renginių.
  10. Vykdyti nuolatinį bendravimą su žmonėmis. Reaguoti į žmonių pastabas. Ieškoti "degančių" meno kolektyvų vadovų.