Mažeikių rajono Viekšnių kultūros centro veiklos apklausa
Jūsų idėjos, pasiūlymai ar pretenzijos Viekšnių kultūros centrui dėl kultūrinio gyvenimo Viekšnių seniūnijoje organizavimo. AČIŪ!
Kada oras blogas lauko estradoje šalta
Patalpas išsireikalaukite politechnikos mokykloje ir viskas bus šaunu.
Daugiau koncertų!
Domėtis, kas vyksta kituose regionuose. Tradicijos getai, bet reikia ir inovatyvių, šiuolaikiškų idėjų.
Man viskas patinka,šauni komanda.
Sveiki mielieji, kadangi dabar karantinas gaila kad nera Jusu renginiu. Jau pasiilgome koncertu estradoje, Kosto dainų, žodžiu labai labai laukiame renginiu🌷🌷🌷. Vieksniskiu gyvenimas pagyvejo kai Jus pradejote rengti sventes. Tik geriausi atsiliepimai. Nuosirdziai ačiū Jusu kolektyvui, sekmes ir sveikatos visiems. P. S. As via ne vietoje, bet labai norejau jus pagirti🌷🌷🌷🎉
Jūs šaunuoliai! Puikiai organizuojat renginius.
Daugiau bendrauti su visomis orgyanizacijomis, bendruomenėmis. Tartis su Viekšniškiai dėl Jų kultūrinių poreikiū tenkinimo. Diėkou už pirmą istorinę tokio tipo apklausą. Patarčiau su žmonėmis pasitarti dėl klausimyno.
Optimizmo,tikėjimo tuom kuom tikite.Tobulinti 2 svarbiausius mano manymu renginius Tai Joninės ir Molio šventė,jų dėka Viekšniai gali išlaikyti atkurti savo veidą.Sėkmės naujai ,laikinai direktorei.JŪS GALITE
Linkiu sekmės ir sveikatos darbuotojams.Ir kuo greičiau visiems atgauti "LAISVĘ" ir gyventi įprastu ritmu. Tada viskas bus gerai.