Mažeikių rajono Viekšnių kultūros centro veiklos apklausa

Jūsų idėjos, pasiūlymai ar pretenzijos Viekšnių kultūros centrui dėl kultūrinio gyvenimo Viekšnių seniūnijoje organizavimo. AČIŪ!

  1. Daugiau reklamos
  2. Reikėtų daugiau ir įvairesnių renginių. Molio šventėyra tradicinė ir tai gerai, bet galėtų būti daugiau tokių konkrečių tematinių švenčių. Pvz. cepelinų, grybų, kugelio ar panašiai, kokio nors žemaitiško maisto ir t.t.
  3. Stiprių meno kolektyvų vadovų trūkumas
  4. Gal būtų įmanoma padaryti jonines pušyne?
  5. _
  6. Manau, kad šiuo metu kultūros centro veikla nėra pakankamai įvertinta ir pripažinta, nors įvairių renginių ir iniciatyvų pastoviai pasiūloma Viekšniams netgi neturint tinkamų patalpų. Reikalingas savivaldybės dėmesys ir pagalba dėl kultūros centro patalpų klausimo sprendimo. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad Viekšnių miestelyje esančios kelios bendruomenės pradėtų normaliai bendradarbiauti tarpusavyje ir miestelyje būtų daugiau pozityvo, o ne tarpusavio nesusipratimų. Manau, kad būtent dėl to Viekšnių seniūnija kartu su kultūros centro bendruomene turėtų pabandyti labiau sutelkti miestelio gyventojų bei abiejų Viekšnių mokyklų bendruomenes, o tada pagerės ir renginių lankymas ir atsiras gerų iniciatyvų tiek iš kultūros centro tiek iš gyventojų..
  7. Reikia patalpų, kurios būtų pritaikytos pagal paskirtį vykdyti kultūros centro veiklai.
  8. Trūksta informacijos apie vykstančius renginius, dažniausii sužinom apie buvusi renginį po jo organizavimo
  9. Neužimti vietų ponybei ir draugams geriausia būtu žymimos vietos.nereiktų prieš renginį stovėti val. už durų
  10. Būti rišamaja "medžiaga" Viekšniuose, tarp visu įstaigu, rengiant renginius ir neorganizuoti renginiu sau (14-15 val.), darbo metu🌝