Maloninių žodžių vartojimas lietuvių kalboje - kopija
Sveiki! Esu VU vokiečių filologijos II kurso studentė. Atlieku apklausą apie maloninių žodžių vartoseną lietuvių kalboje.
Ar dažnai vartojate maloninius žodžius?
Ar Jūsų aplinkoje naudojami mažybiniai žodžiai?
Ar vadinate savo tėvus maloniniais žodžiais?
Ar kreipiatės į savo partnerį/ę maloniniais žodžiais?Jei taip, kokiais?
- Mažiukas, katis
- Įvairiais
- Dažniausiai vadinu vardu. Kartais katinu.
Ar turite kokį nors mėgstamą mažybinį žodį? Jei taip, koks jis?
- Mažiukas
- Neturiu
- Konkretaus nėra.