Maitinimas 2

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar dažnai nešatės savo maisto į universitetą?

Ar yra poreikis vietai kur pasišildyti maistą?

Ar norėtumėte universitete matyti sveikų užkandžių aparatą?

Kokių turite pasiūlymų dėl vietos maisto pasišildymui?

Ir ar reikėtu atskirtos vietos pavalgyti?