Maitinimas 2

Ar dažnai nešatės savo maisto į universitetą?

  1. Taip
  2. taip
  3. taip
  4. taip
  5. Kai turiu daugiau negu dvi paskaitas.
  6. Kartais
  7. niekad
  8. ne
  9. Kartais
  10. Taip.
…Daugiau…

Ar yra poreikis vietai kur pasišildyti maistą?

  1. Ne
  2. dazniausia ne
  3. taip
  4. ne
  5. Labiau reikėtų vietos, kur galėčiau ramiai pavalgyti.
  6. Butu gerai jai butu kur pavalgyt sveiko maisto.
  7. ne
  8. ne
  9. Ne
  10. Taip.
…Daugiau…

Ar norėtumėte universitete matyti sveikų užkandžių aparatą?

Kokių turite pasiūlymų dėl vietos maisto pasišildymui?

  1. Kavinė, prie bendrabučio.
  2. neturiu
  3. mikrobangu krosnele
  4. prie drabužinės
  5. Jeigu kalbame apie sveiką maisto papildymą, tai manau mikro bangų krosnelė nėra pats geriausias variantas. Daug labiau tiktų konvekcinė. Vieta nėra labai svarbi.
  6. Jaigu butu valgykla tai galetu buti mikrobanges kuriose butu galima pasisildyt
  7. jokiu
  8. mikrobange
  9. Nezinau
  10. Pora mikrobangių ir veikiančias normalias dujines...
…Daugiau…

Ir ar reikėtu atskirtos vietos pavalgyti?

  1. TAIP!
  2. taip
  3. nemanau
  4. taip
  5. taip
  6. Butinai!!!
  7. Reiketu
  8. jo
  9. atletas yra
  10. Reiketu
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą