Ir ar reikėtu atskirtos vietos pavalgyti?
- taip
- Reikia
- taip
- Na man nėra smagu valgyti koridoriuje, kai pro šalį vaikšto dėstytojai ir kt. O ir jiems turbūt visai nesinori koridoriuose užuosti maisto kvapo (kaip kokioje valgykloje)
- taip
- Reikėtų. Geriausiai būtų valgykla, kurioje būtų įrengta mikrobangų krosnelė, virdulys... Bet būtų galima ir karšto maisto įsigyti, nes per diena skrandžiui to trūksta.
- taip!
- Būtų gerai
- taip
- Cia kaip suprast?