Maitinimas 2

Ir ar reikėtu atskirtos vietos pavalgyti?

  1. taip
  2. Reikia
  3. taip
  4. Na man nėra smagu valgyti koridoriuje, kai pro šalį vaikšto dėstytojai ir kt. O ir jiems turbūt visai nesinori koridoriuose užuosti maisto kvapo (kaip kokioje valgykloje)
  5. taip
  6. Reikėtų. Geriausiai būtų valgykla, kurioje būtų įrengta mikrobangų krosnelė, virdulys... Bet būtų galima ir karšto maisto įsigyti, nes per diena skrandžiui to trūksta.
  7. taip!
  8. Būtų gerai
  9. taip
  10. Cia kaip suprast?