Taip
Žinoma .Kad būtų kur patogiai atsisėsti ir pavalgyti.
Ne
Taip
Taip
Taip
Taip
Vienoje vietoje galėtų būti stalai ir valgymu-sedėjimui ir šildymui ;)
Butu saunu is vis tureti mini valgyklele univere..
reikia vietos pavalgyti ir būtų geriau ne sveikų užkandžių aparatas, bet valgykla su sveiku maistu.