Maitinimas 2

Ir ar reikėtu atskirtos vietos pavalgyti?

  1. Taip
  2. Žinoma .Kad būtų kur patogiai atsisėsti ir pavalgyti.
  3. Ne
  4. Taip
  5. Taip
  6. Taip
  7. Taip
  8. Vienoje vietoje galėtų būti stalai ir valgymu-sedėjimui ir šildymui ;)
  9. Butu saunu is vis tureti mini valgyklele univere..
  10. reikia vietos pavalgyti ir būtų geriau ne sveikų užkandžių aparatas, bet valgykla su sveiku maistu.