Kokių turite pasiūlymų dėl vietos maisto pasišildymui?
Kavinė, prie bendrabučio.
neturiu
mikrobangu krosnele
prie drabužinės
Jeigu kalbame apie sveiką maisto papildymą, tai manau mikro bangų krosnelė nėra pats geriausias variantas. Daug labiau tiktų konvekcinė. Vieta nėra labai svarbi.
Jaigu butu valgykla tai galetu buti mikrobanges kuriose butu galima pasisildyt
jokiu
mikrobange
Nezinau
Pora mikrobangių ir veikiančias normalias dujines...