Maitinimas 2

Ar dažnai nešatės savo maisto į universitetą?

  1. Dažnai
  2. Ne, valgau kregzdutej, atlete
  3. taip
  4. taip
  5. Ne
  6. Nešuosi užkandžius
  7. Ne
  8. Pirmame, antrame kursuose nešdavausi, nes būdavo labai daug paskaitų, nespėdavome "Kregždutėje" ar "Atlete" pavalgyti.
  9. Ne
  10. Kiekvieną dieną.