Ar dažnai nešatės savo maisto į universitetą?
- Dažnai
- Ne, valgau kregzdutej, atlete
- taip
- taip
- Ne
- Nešuosi užkandžius
- Ne
- Pirmame, antrame kursuose nešdavausi, nes būdavo labai daug paskaitų, nespėdavome "Kregždutėje" ar "Atlete" pavalgyti.
- Ne
- Kiekvieną dieną.