Maisto vartojimas

Sveiki, tai greita apklausa apie jūsų maisto vartojima.

Kokia jūsų mityba?

Kita...

    Ar norėtum,kad valgykloje būtų veganiškų ar vegetariškų patiekalų?

    Ar valgai valgykloje ar eini į artimiausia parduotuvę?

    Kaip manote ar veganizmas gali padėti išgelbėti mūsų planeta?

    1. Taip!
    2. Nemanau,kad gali
    3. galbut butu maziau perdirbamu medziagu?
    4. turbūt
    5. Taip
    6. mesa reikalinga mums xd
    7. ne
    Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą