Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.)
Svarbu kad butu patogus ir greitas ingredientu pasirinkimas,bei greitas apmokejimas.
kad butu greitai ir aisku
patogus mokejimas, geru pasiulymu matomumas
Kaina, pristatymo laikas
Funkcionalumas svarbu, kad būtų aiškus ir patogus išdėstymas, kad nereikėtų ilgai ieškot.
Dizainas irgi svarbu, visada maloniau akims žiūrėti į gražesnį pateikimą.
Svarbu galimas apmokėjimo pasirinkimas.
Dizainas geras, jau pripratom. Funkcijos visos aiškios. Apmokėjimas labai patogus.