Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.)
Patrauklus dizainas, greitis, kokybe
1. Dizainas paprastas, kad visi patiekalai būtų su nuotraukom.
2. Greitas ir paprastas apmokejimas, kad butu galimybe atsiskaityti ir kortele ir grynais, arba surinktais taškais.
Funkcionalumas, patogus ir greitas apmokėjimas
Kad būtų patogu ir paprasta naudotis
Nesvarbu
Lengva paieška
nžn
Turi būti viskas funkcionalu, kad neapsunkintų proceso
Kad būtų kuo lengviau rasti tą maisto kategoriją, kurios nori