Maisto pristatymo programėlės

Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.)

  1. Patrauklus dizainas, greitis, kokybe
  2. 1. Dizainas paprastas, kad visi patiekalai būtų su nuotraukom. 2. Greitas ir paprastas apmokejimas, kad butu galimybe atsiskaityti ir kortele ir grynais, arba surinktais taškais.
  3. Funkcionalumas, patogus ir greitas apmokėjimas
  4. Kad būtų patogu ir paprasta naudotis
  5. Nesvarbu
  6. Lengva paieška
  7. nžn
  8. Turi būti viskas funkcionalu, kad neapsunkintų proceso
  9. Kad būtų kuo lengviau rasti tą maisto kategoriją, kurios nori
  10. patogumas ir paprastumas