Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.)
Grazus dizainas, funkcionalumas platus
Svarbu, matyti produktą vizualiai ir jo kainą, atsiliepimus kitų vartotojų, kurjerio vykimo kelią ir per kiek laiko bus pristatyta
Kad būtų patogu atlikti apmokėjimą ir pamatyti kitų, jau iš tam tikro restorano užsisakiusiųjų, atsiliepimus, Taip pat erzina, kuomet kai kuriuose restoranuose yra daugiau pasirinkimo galimybių, nei programėlėje.
Paprastumas ir interaktyvumas
Paprastumas ir aiškumas
Patogus e-mokėjimas. Atsiskaitai ir belieka sulaukti kol pristatys maistą.
Svarbu, jog butu paprasta ir lengva. Lengva atsiskaityti, jog nereiktu per naujo suvedinėti informacija
Svarbu, kad būtų viskas lengvai randama (kaip būtent dabar yra kategorijomis). Kad būtų rodomas užimtumas, jog būtų galima žinoti ar pristatymas užtruks ilgiau