Maisto pristatymo programėlės

Kas jums svarbu, kalbant apie maisto pristatymo aplikaciją? (koks dizainas/funkcionalumas/apmokejimas tt.)

  1. Grazus dizainas, funkcionalumas platus
  2. Svarbu, matyti produktą vizualiai ir jo kainą, atsiliepimus kitų vartotojų, kurjerio vykimo kelią ir per kiek laiko bus pristatyta
  3. Kad būtų patogu atlikti apmokėjimą ir pamatyti kitų, jau iš tam tikro restorano užsisakiusiųjų, atsiliepimus, Taip pat erzina, kuomet kai kuriuose restoranuose yra daugiau pasirinkimo galimybių, nei programėlėje.
  4. Paprastumas ir interaktyvumas
  5. Paprastumas ir aiškumas
  6. Patogus e-mokėjimas. Atsiskaitai ir belieka sulaukti kol pristatys maistą.
  7. Svarbu, jog butu paprasta ir lengva. Lengva atsiskaityti, jog nereiktu per naujo suvedinėti informacija
  8. Patogus naudojimas
  9. Patogus naudojimas, greitas apmokėjimas, adreso užfiksavimas
  10. Svarbu, kad būtų viskas lengvai randama (kaip būtent dabar yra kategorijomis). Kad būtų rodomas užimtumas, jog būtų galima žinoti ar pristatymas užtruks ilgiau