Maisto pristatymo programėlės

Jei turite klausimų susijusių su pristatymu, kokybę, kokius veiksmus atliekate?

  1. Support
  2. Kreipiuosi tiesiogiai į atsakingą asmenį
  3. Neteko susidurti
  4. Pasiteirauju "Wolt" asistentų
  5. Ieškau kito varianto,kur būčiau užtikrinta
  6. Skambinu arba rašau asmenims kurie yra atsakingi už atsiradusius keblumus
  7. Jokių veiksmų nesiimu, nes man atrodo, kad tai atims labai daug laiko.
  8. Neturiu klausimų
  9. Skambinu į klientų aptarnavimą
  10. Susisiekiu su klientų aptarnavimo skyriumi, jie visada padeda iškilus problemoms