Support
Kreipiuosi tiesiogiai į atsakingą asmenį
Neteko susidurti
Pasiteirauju "Wolt" asistentų
Ieškau kito varianto,kur būčiau užtikrinta
Skambinu arba rašau asmenims kurie yra atsakingi už atsiradusius keblumus
Jokių veiksmų nesiimu, nes man atrodo, kad tai atims labai daug laiko.
Neturiu klausimų
Skambinu į klientų aptarnavimą
Susisiekiu su klientų aptarnavimo skyriumi, jie visada padeda iškilus problemoms