Magija

Ką manote apie gerąsias raganas?

  1. liuks
  2. Smagu tureti kokiu nors galiu, bet nemanau, kad siandieniniame gyvenime jas butu galima kur nors pritaikyti. Geriau ismokti judinti daiktus- tai pravartu..
  3. nelabai įdomu-.- Visai kiap fėjos be sparnų (feek;x)
  4. gerai
  5. nzn, ne vienos nepazystu xD
  6. Dar užaugsi, vaikeli
  7. jos padeda zmonem
  8. kad TU durna
  9. labai šaunios