Ką manote apie gerąsias raganas?
- liuks
- Smagu tureti kokiu nors galiu, bet nemanau, kad siandieniniame gyvenime jas butu galima kur nors pritaikyti. Geriau ismokti judinti daiktus- tai pravartu..
- nelabai įdomu-.- Visai kiap fėjos be sparnų (feek;x)
- gerai
- nzn, ne vienos nepazystu xD
- Dar užaugsi, vaikeli
- jos padeda zmonem
- kad TU durna
- labai šaunios