Magija

Ar domitės magija?

Ar domitės magija?

Kodėl?

  1. Nes tai kita, gretutinė , realybė
  2. Nes ji Yra ir ji TIKRA, visiškai nepriklausomai nuo to tikim tuo ar ne. Ir ji puikiai veikia
  3. galima atsikratyt apkalbu ar pan.
  4. gal pamėginsiu vėliau
  5. nes idomu
  6. Patinka
  7. nesąmonė!
  8. as ne tai kad domiuos bet as tiesiog biski tikiu. Viskuo biski reikia tiket . nerejk perlemnkt lazdos bet nereikia ir palikt
  9. Nes esu tikinti.
  10. tdl
…Daugiau…

Ar norėtumėte tapti ragana(baltąją)

Ką manote apie gerąsias raganas?

  1. Super
  2. Visos raganos geros
  3. nieko.turėtu but smagu tokia but
  4. geros
  5. Labai gera nuomone
  6. nesąmonė!
  7. Geru raganu nebuna. Nebent raganaiciu :)
  8. Nes tokie dalykai yra tik isidirbinejimas. Geru raganu nebuna.
  9. tokiu nera
  10. gerai
…Daugiau…

Ar mokotės kokių kinezių?

Kodėl?

  1. Po tiek metų nelabai ko yra mokytis jau :)
  2. Patirtis praverčia visada
  3. kas kodel
  4. Smagu moketi tai ko kiti nemoka
  5. nesąmonė!
  6. Nes as ne ragana. ;D
  7. tdl
  8. kam man jos
  9. kas per daiktas?
  10. Todel.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą