Magija
Ar domitės magija?
Ar domitės magija?
Kodėl?
- Nes tai kita, gretutinė , realybė
- Nes ji Yra ir ji TIKRA, visiškai nepriklausomai nuo to tikim tuo ar ne. Ir ji puikiai veikia
- galima atsikratyt apkalbu ar pan.
- gal pamėginsiu vėliau
- nes idomu
- Patinka
- nesąmonė!
- as ne tai kad domiuos bet as tiesiog biski tikiu. Viskuo biski reikia tiket . nerejk perlemnkt lazdos bet nereikia ir palikt
- Nes esu tikinti.
- tdl
Ar norėtumėte tapti ragana(baltąją)
Ką manote apie gerąsias raganas?
- Super
- Visos raganos geros
- nieko.turėtu but smagu tokia but
- geros
- Labai gera nuomone
- nesąmonė!
- Geru raganu nebuna. Nebent raganaiciu :)
- Nes tokie dalykai yra tik isidirbinejimas. Geru raganu nebuna.
- tokiu nera
- gerai
Ar mokotės kokių kinezių?
Kodėl?
- Po tiek metų nelabai ko yra mokytis jau :)
- Patirtis praverčia visada
- kas kodel
- Smagu moketi tai ko kiti nemoka
- nesąmonė!
- Nes as ne ragana. ;D
- tdl
- kam man jos
- kas per daiktas?
- Todel.