Nes tai kita, gretutinė , realybė
Nes ji Yra ir ji TIKRA, visiškai nepriklausomai nuo to tikim tuo ar ne. Ir ji puikiai veikia
galima atsikratyt apkalbu ar pan.
gal pamėginsiu vėliau
nes idomu
Patinka
nesąmonė!
as ne tai kad domiuos bet as
tiesiog biski tikiu. Viskuo
biski reikia tiket . nerejk
perlemnkt lazdos bet
nereikia ir palikt
Nes esu tikinti.
tdl