Magija

Kodėl?

  1. Nes tai kita, gretutinė , realybė
  2. Nes ji Yra ir ji TIKRA, visiškai nepriklausomai nuo to tikim tuo ar ne. Ir ji puikiai veikia
  3. galima atsikratyt apkalbu ar pan.
  4. gal pamėginsiu vėliau
  5. nes idomu
  6. Patinka
  7. nesąmonė!
  8. as ne tai kad domiuos bet as tiesiog biski tikiu. Viskuo biski reikia tiket . nerejk perlemnkt lazdos bet nereikia ir palikt
  9. Nes esu tikinti.
  10. tdl