Lyties tapatumas. Lyčių panašumai ir skirtumai

Esame Kauno kolegijos pirmo kurso studentės ir darome anoniminę apklausą apie kyties tapatumą ir  lyčių panašumus ir skirtumus.

Kokia jūsų lytis

Kitas variantas

  1. Vienaragis

Ar manote, kad moteriškos lyties atstovės turi daryti tik "moteriškus" darbus/dalykus?

Ar manote, kad vyriškos lyties atstovai turi daryti tik "vyriškus" darbus/dalykus?

Ar manote, kad moteriškos lyties atstovės irgi turėtų atlikti privalomąją karo tarnybą?

Paaiškinkite savo nuomonę

  1. TAi turetu buti ju pasitinkimas ir aisva nuomone ar eiti ar ne
  2. karinės tarnybos privalomai neturėtų atlikti niekas nepriklausomai nuo lyties
  3. Moterys silnesnė lytis, o kariuomenėje svarbu fizinė ištvermė, pajėgumas. Manau į kariuomenę turėtų eiti tik savanorės moterys
  4. Nes tai nesąmonė :)
  5. Esu prieš privalomąją karo tarnybą
  6. Manau, kad niekas neturėtų vykdyti privalomosios karo tarnybos
  7. Msna
  8. karo prievolė moterims neturėtų būti privaloma, i tarnyba gali eiti tos moterys, kurios to nori
  9. nes nereikia
  10. Manau, kad jei is turetu atlikti, jos privalo tureti galimybe pasirinkti ar atliks karo tarnyba, ar ne.
…Daugiau…

Ar esate už lyties pakeitimą?

Ar pats esatę susiduręs su seksizmu?

Kokia jūsų nuomonė į tai, kad kai kuriuos darbus dirbdamos moterys uždirba mažiau, nei tą patį darbą dirbdami vyrai?

Kaip manote, kurie iš pateiktų atstovų yra protingesni?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą