Lyties tapatumas. Lyčių panašumai ir skirtumai
Esame Kauno kolegijos pirmo kurso studentės ir darome anoniminę apklausą apie kyties tapatumą ir lyčių panašumus ir skirtumus.
Kokia jūsų lytis
Kitas variantas
- Vienaragis
Ar manote, kad moteriškos lyties atstovės turi daryti tik "moteriškus" darbus/dalykus?
Ar manote, kad vyriškos lyties atstovai turi daryti tik "vyriškus" darbus/dalykus?
Ar manote, kad moteriškos lyties atstovės irgi turėtų atlikti privalomąją karo tarnybą?
Paaiškinkite savo nuomonę
- TAi turetu buti ju pasitinkimas ir aisva nuomone ar eiti ar ne
- karinės tarnybos privalomai neturėtų atlikti niekas nepriklausomai nuo lyties
- Moterys silnesnė lytis, o kariuomenėje svarbu fizinė ištvermė, pajėgumas. Manau į kariuomenę turėtų eiti tik savanorės moterys
- Nes tai nesąmonė :)
- Esu prieš privalomąją karo tarnybą
- Manau, kad niekas neturėtų vykdyti privalomosios karo tarnybos
- Msna
- karo prievolė moterims neturėtų būti privaloma, i tarnyba gali eiti tos moterys, kurios to nori
- nes nereikia
- Manau, kad jei is turetu atlikti, jos privalo tureti galimybe pasirinkti ar atliks karo tarnyba, ar ne.