UserDaiurbo
Vieša
Pranešti

Lyties įtaka vadovavimo savybėms, darbuotojų požiūriu

Gerb. apklausos Dalyvi (-e),

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Sveikatos priežiūros vadybos magistrantūros studijų programos II kurso studentas Dainius Urbonas atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti ir nustatyti lyties įtaką vadovavimo savybėms darbuotojų požiūriu. Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas, todėl Jūs bet kuriuo laiku galite atsisakyti dalyvauti tyrime.

Tyrimo metu gauti duomenys bus panaudoti magistro darbo „Lyties įtaka vadovavimo savybėms, darbuotojų požiūriu“ praktinėje analizėje. Ši anketa patvirtinta KU Sveikatos mokslų fakulteto, Visuomenės sveikatos katedros Etikos komisijos posėdyje. Iškilus neaiškumams, prašom kreiptis į tyrėją Dainių Urboną (tel. 860457335). Tyrimas yra visiškai anoniminis, surinkta informacija bus panaudota tik apibendrintai analizei, niekur nereikia nurodyti savo vardo ar kitų asmens duomenų. Atidžiai perskaitykite žemiau pateikiamus klausimus.

1. Jūsų vadovo lytis (pažymėkite tinkamą variantą)
2. Perskaitę teiginius, įvertinkite kiekvieną iš jų ir pažymėkite atsakymo variantą, geriausiai atspindintį organizacijos vadovo bendravimą su pavaldiniais.
3. Perskaitę teiginius, įvertinkite kiekvieną iš jų ir pažymėkite atsakymo variantą, geriausiai atspindintį organizacijos vadovo požiūrį į darbą.
4. Perskaitę teiginius, įvertinkite kiekvieną iš jų ir pažymėkite atsakymo variantą, geriausiai atspindintį vadovo sprendimų priėmimo būdą organizacijoje.
5. Perskaitę teiginius, įvertinkite kiekvieną iš jų ir pažymėkite atsakymo variantą, geriausiai atspindintį kontrolės būdą organizacijoje.
6. Perskaitę teiginius, įvertinkite kiekvieną iš jų ir pažymėkite atsakymo variantą, geriausiai atspindintį organizacijos vadovo požiūrį į pavaldinių iniciatyvumą ir aktyvumą
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas
Nurodykite organizacijos, kurioje dirbate, tipą
Kokią poziciją užimate organizacijoje?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0578
Atsakymų0457

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »