Lukiškių aikštė

1. Kaip vertinate Lukiškių aikštėje įrengtą pliažą? Ar buvote apsilankę jame?

  1. Teigiamai, nebuvau
  2. Nebuvau,vertinu teigiamai.
  3. Buvau. Viskas gerai buvo, patiko.
  4. nebuvau
  5. tai puiki idėja ir suteikianti galimybę smagiai praleisti laiką pliaže. Pati smagiai leidau ten laiką.
  6. Apsilankiusi nesu, tačiau ji man netrukdė. Nors gal ir ne mati geriausia vieta pležui.

2. Kodėl ledo čiuožykla, kuri buvo įrengta žiema, nesukėlė tokio pasipiktinimo, kaip pliažas?

  1. Nes zmones yra durni
  2. mano nuomone, nes ledo čiuožykla retesnė pramoga Lietuvoje.
  3. Geras klausimas
  4. gal kad zmones neissinuogine, ciuozyklos kiek zinau buna daugelyje Europos miesto centre
  5. Galbūt visiems yra įprasta jau tai, o pliažas buvo kažas naujo ir netikėto ir tuomet dauguma prisiminė jog ten yra istorinė vieta.
  6. Ledo čiuožykla turbūt yra labiau įprastas dalykas

3. Ar būtumėte už, jei pliažas būtų įrenginėjamas kiekvieną vasarą?

  1. Nesvarbu, bet atrodo, kad aikstes lankytojai laimingesni.
  2. Nuomonė neutrali
  3. Greičiausiai taip.
  4. man tas pats
  5. Žinoma taip, juk tai puiki galimybė pailsėti neišvažiuojant į kitas šalis.
  6. Manau, kad vertėtų pasirinkti galbūt labiau nuošalesnią vietą. Kad ir kur nors šalia Balto tilto

4. Kaip manote ar su tokiu pliažo projektu nėra tyčiojamasi iš istorinės vietos?

  1. Liudnu vietu ir taip pilna, nebutina prie kvienos liudeti ir verkti, todel nemanau, kad taip yra tyciojamasi. Gi ne viesnami pastate vietoj aikstes, o laikina instaliacija. Ir dar daugiau lankytoju gauna negu paprastai
  2. nėra.
  3. Ne. Tai nėra kažkokia šventa vieta ar bendras kapas.Visas vilnius ant kapinių pastatytas. Manau jau reikia parodyti jog lietuviu tauta yra laisva ir laiminga, o ne verkti ant kiekvienos aikštes.
  4. istoriniu vietu visur pilna, bet siaip tinkamesne vieta prie upes
  5. Manau kad į šį projektą reikia žiūrėti pozityviau. Ir ne tai nėra patyčios.
  6. Manau, kad reiktų gerbti svarbias istorines vietas
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą