Lukiškių aikštė
1. Kaip vertinate Lukiškių aikštėje įrengtą pliažą? Ar buvote apsilankę jame?
- Teigiamai, nebuvau
- Nebuvau,vertinu teigiamai.
- Buvau. Viskas gerai buvo, patiko.
- nebuvau
- tai puiki idėja ir suteikianti galimybę smagiai praleisti laiką pliaže. Pati smagiai leidau ten laiką.
- Apsilankiusi nesu, tačiau ji man netrukdė. Nors gal ir ne mati geriausia vieta pležui.
2. Kodėl ledo čiuožykla, kuri buvo įrengta žiema, nesukėlė tokio pasipiktinimo, kaip pliažas?
- Nes zmones yra durni
- mano nuomone, nes ledo čiuožykla retesnė pramoga Lietuvoje.
- Geras klausimas
- gal kad zmones neissinuogine, ciuozyklos kiek zinau buna daugelyje Europos miesto centre
- Galbūt visiems yra įprasta jau tai, o pliažas buvo kažas naujo ir netikėto ir tuomet dauguma prisiminė jog ten yra istorinė vieta.
- Ledo čiuožykla turbūt yra labiau įprastas dalykas
3. Ar būtumėte už, jei pliažas būtų įrenginėjamas kiekvieną vasarą?
- Nesvarbu, bet atrodo, kad aikstes lankytojai laimingesni.
- Nuomonė neutrali
- Greičiausiai taip.
- man tas pats
- Žinoma taip, juk tai puiki galimybė pailsėti neišvažiuojant į kitas šalis.
- Manau, kad vertėtų pasirinkti galbūt labiau nuošalesnią vietą. Kad ir kur nors šalia Balto tilto
4. Kaip manote ar su tokiu pliažo projektu nėra tyčiojamasi iš istorinės vietos?
- Liudnu vietu ir taip pilna, nebutina prie kvienos liudeti ir verkti, todel nemanau, kad taip yra tyciojamasi. Gi ne viesnami pastate vietoj aikstes, o laikina instaliacija. Ir dar daugiau lankytoju gauna negu paprastai
- nėra.
- Ne. Tai nėra kažkokia šventa vieta ar bendras kapas.Visas vilnius ant kapinių pastatytas. Manau jau reikia parodyti jog lietuviu tauta yra laisva ir laiminga, o ne verkti ant kiekvienos aikštes.
- istoriniu vietu visur pilna, bet siaip tinkamesne vieta prie upes
- Manau kad į šį projektą reikia žiūrėti pozityviau. Ir ne tai nėra patyčios.
- Manau, kad reiktų gerbti svarbias istorines vietas