Lopšelio-darželio "Pasaka" tėvų apklausa dėl ugdymo kokybės ir vaiko savijautos įvertinimo įstaigoje

11. Ką siūlytumėte tobulinti, gerinant ugdymo kokybę įstaigoje?

  1. Sėkmės pedagogams
  2. Pasigendame vaikų eilėraščių, dainelių.
  3. Plesti lauko aplinkas
  4. Mažinti grupes, kad auklėtojos galėtų kokybiško ugdymo skirti kiekvienam
  5. Kelti mokytojų ir specialistų darbui su vaikais.
  6. Norėtūsi jog dažniau vyktų menininio ugdymo užsiemimai vaikams.
  7. Mažinti vaikų skaičių grupėje
  8. Daugiau laiko skirti ugdymui, per daug laiko skiriama laisvui laikui, žaidimams.
  9. Nesuprantu tik piktos auklytés darželyje. Šaukti ant tėvų, tyčiotis iš vaiko, jei jam nutiko nelaimė; žeminti vaiką dėl nelaimės - nelogiška. Suprantu, kad auklėtojos puikios, atperka viską, bet tikrai norėtųsi, kad ir auklytės suvoktų kaip reikia bendrauti su tėvais ir vaikais. Dar kartelį pasikartojus situacijai kreipsimės viešai. Tikiuosi, kad to nereiks
  10. Daugiau veiklų, užsiėmimų lopšelinukams lauke. Trūksta inventoriaus, viskas labiau pritaikyta vyresniems vaikams.