Kokias lojalumo programas arba kitas priemones pasiūlytumėte Lietuvos mobilaus ryšio kompanijoms?
naudingas klientui :)
Nuolaidos, akcijos, pasiulymai
-
nuolaidos nuo saskaitos,
arba kokie nors taskai,
kurios paskui galima butu
konvertuoti i nemokamas
zinutes minutes ir pan
Man telefonas yra įrankis,
kitaip daiktas kuriuo
prireikus galiu pasinaudoti, o
ne gyvenimo būdas. Todėl man
nė kiek nerūpi nei programos
nei nuolaidos nei kiti
psichologiniai, marketinginiai
ar dar ten kokie korporaciniai
triukai. aš už korporacijų
žlugimą ir antikapitalizmą.
AČIŪ KAD DOMITĖS!!!
manau svarbiausia klientui
jaustis svarbiam, kad
iškilusios problemos būtų
operatyvia sprendžiamos.