Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Lietuvos studentų nuomonė apie aukštąjį mokslą Lietuvoje
5. Jeigu studijuojate Lietuvoje, kodėl rinkotės studijas būtent čia, o ne užsienyje?
Todėl, kad čia gyvena mano šeima ir draugai
prieš daugiau nei 6m.
Studijos Lietuvoje man buvo suteiktos nemokamai, pagal mokyklos pasiekimus
prieš daugiau nei 6m.
«
1
2