Lietuvos studentų nuomonė apie aukštąjį mokslą Lietuvoje

5. Jeigu studijuojate Lietuvoje, kodėl rinkotės studijas būtent čia, o ne užsienyje?

  1. neturėjau galimybės išvykti studijuoti kitur
  2. Nes mylių savo tėvynę
  3. Lietuvos kolegijoje studijavau, nes norėjau geriau pažinti save, nebuvau įsitikinęs ar esu pasiruošęs pradėti viską svetur
  4. Lietuvoje nestudijuoju, kadangi turiu galimybę mokslo siekti užsienio valstybėje (Australija).
  5. Lietuvoje suteiktas išsilavinimas kuo puikiausiai tinka siekti tarptautinių aukštumų, manau nėra skirtumo ar studijuosi Vokietijoje ar Lietuvoje specialybę bei jos kokybę gausi tokią pačią
  6. Gyvenu Kaune, todėl ir studijuoju savo mieste, man taip patogiau
  7. Lietuvoje turiu darbą, todėl galimybės studijuoti užsienyje neturiu
  8. Neturiu galimybės studijuoti užsienyje
  9. Manau Lietuvoje išsilavinimo lygis kolegijose ar universitetuose yra pakankamai geras
  10. Studijuoju užsienyje