Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.
Lėtai reagavo į iškvietimą (teko laukti 43 minutes), nesuteikė informacijos apie vykdomo tyrimo eigą.
Besilaukiantis artimas žmogus sublogavo renginyje ir šalia buvę pareigūnai labai greitai sureagavo, patys nuvežė iki arčiausiai buvusių gydytojų
Viskas buvo gerai, tačiau pareigūnai buvo apatiški, vengė gilintis į situaciją, tiesiog norėjo ją išspręsti paprasčiausiu būdu. Nors ir turėjome vaizdo įrašą iš įvykio vietos, pareigūnai atsisakė jį žiūrėti, nes esą jie neturi laiko.
man tapus nusikaltimo auka, nusikalteliui leido issisukti davus kysi
Pareigūnai neištyrę visos situacijos ,palaikė tik vienos pusės parodymus.
Pareigūnai elgėsi, ganėtinai mandagiai, tačiau trūko nuoširdumo ir sugebėjimo suvaldyti stresinę situaciją.
Pritrūko kompetencijos kažką apskritai spręsti.
Neišsprendė nei vienos bylos.
Vagystės, sukčiavimas, smurtas.
Kam kažką daryti kai sugebi nedaryti. Jiems labai patinka taip. Geriau už greitį nubaus, parkavimo ženklą, bet rimčiau jie tiesiog korumpuoti bejėgiai
Į situaciją buvo sureaguota operatyviai, nenaudotas psichologinis smurtas ar fizinis, tik tiek kad viskas stebėta iš šalies, galbūt nukentėjusiojo ar nusikaltusiojo kailyje viskas būtų atrodę kitaip.
Asmeninė patirtis pakankamai gera, mandagus elgesys ir suteikta reikiama pagalba. Yra tekę girdėti ir nemalonių atvejų, kai pareigūnai buvo nemandagūs, elgėsi grubiai.