Kaip reagavo, elgėsi ir kokias priemones naudojo pareigūnai jūsų patirtyje (asmeninėje, aplinkinių)? Plačiau papasakokite situaciją.
-
Daug situacijų buvo. Visose situacijose policijos pareigūnai elgėsi profesionaliai ir kiek įmanoma pagarbiai.
Vienam pk atitenka daug pareiškimų, dažnai jie neturi daug tyrėjų. (vieną arba du) renkasi bylas pagal svarbumą. O didžiąją dalį bylų vilkina iki senaties termino.
Tiesiogiai dirbu su policijos pareigūnais.Pareigūnų suvokimas yra labai ribitas ypatingai dėl t.t.įtariamųjų būklių (apsvaigimo pvz.). Nesiorientuoja PAM nustatyme,apkrauna VTMT nereikalingais tyrimais.
-
Buvo iškviesti pareigūnai dėl avarijos. Elgėsi mandagiai ir profesiškai, padėjo pildyti deklaraciją.
Pareigūnai po gana ilgo laiko tarpo atvyko į iškvietimą, elegesys buvo gana kultūringas su nukentėjusiais.
Buvau patekusi į avariją. Policija atvyko į ligoninę, maloniai apklausė, viskas buvo atlikta tvarkingai. Surastas kaltininkas ( nutrenkęs einančią mane per perėję), jis taip pat buvo apklaustas, paskirta atitinkama bausmė.
Kelių reido metu buvo supratingi ir žmogiški.
Retas atvejis, kai pareigunas sustabdes prisistato ir pasako sustabdymo priežastį