10. Kaip manote kodėl Lietuva pakeitė litą į eurą?
Kad pritaptu prie ES
Nes norim pilnai priklausyti ES
Litas ir euras jau senai buvo surištas atitinkamu kursu. Bendra valiuta europoje-tik privalumas
Nes tai buvo Lietuvos įsipareigojimas pagal 2004 metų stojimo į Es sutartį
Nes manoma.kad taip pades ekonomikai gereti
Nenorėjo išsiskirti iš kitų ES valstybių ir norėjo patekt į euro zoną
Dėl ekonominių priežasčių. Be to mano manymu, Lietuva jautė spaudimą iš Europos sąjungos. Kadangi lito vertė buvo žema ir tai smukdino nežymiai euro vertę. Tačiau įvedus eurą euro vertę ženkliai sumažėjo palyginus su doleriu. Manau lietuviai mano, kad įvedus eurą mūsų ekonomika sustiprės, kaip bebūtų, šiuo metu ji galbūt net ir smuko neženkliai, bet mano manymu po 5-10 metų Lietuva taps lygiaverte Europos sajungos naria ir ekonominė padėtis nebus tokia silpna.