Lietuvos pinigai

10. Kaip manote kodėl Lietuva pakeitė litą į eurą?

  1. kad vykstant į kitas šalis nereiktų keist valiutos ir nebūtų papildomų išlaidų
  2. Norėjo parodyt, kad Lietuva visgi ES narė, todėl taip pat turėtų turėti įsivedus eurą
  3. Kad pagerėtų ekonominė padėtis
  4. nes buvo priimtas toks istatymas
  5. Nes ji yra ES narė, todėl buvo būtina įsivesti eurą. Bei tai turėtų sustiprinti mūsų valstybės ekonominę padėtį, turėtų padidėti importas ir eksportas į kitas pasaulio šalis ir šiaip yra patogesnis būdas vykti į kitas Europos šalis, nebereikės keistis valiutos.
  6. kad butu stabili ekonomine padetis
  7. Dėl eokonominės padėties
  8. NEs įstojo į ES
  9. Kad pagerintų Lietuvos ekonominę padėtį
  10. nes istojo i ES