10. Kaip manote kodėl Lietuva pakeitė litą į eurą?
kad vykstant į kitas šalis nereiktų keist valiutos ir nebūtų papildomų išlaidų
Norėjo parodyt, kad Lietuva visgi ES narė, todėl taip pat turėtų turėti įsivedus eurą
Kad pagerėtų ekonominė padėtis
nes buvo priimtas toks istatymas
Nes ji yra ES narė, todėl buvo būtina įsivesti eurą. Bei tai turėtų sustiprinti mūsų valstybės ekonominę padėtį, turėtų padidėti importas ir eksportas į kitas pasaulio šalis ir šiaip yra patogesnis būdas vykti į kitas Europos šalis, nebereikės keistis valiutos.