Lietuvos kelių eismo problemos

Jūsų manymu, kaip būtų galima pagerinti situacija keliuose?

  1. didesnes baudos
  2. Priversti laikyti teorinį ir praktinį vairavimo egzaminą turintiems 10 metų stažą.
  3. Įgyti mandagumo ir laikytis eismo taisyklių.
  4. Gražinti balų sistemą
  5. reversiniai sviesaforai....
  6. Neduot bet kam teisiu :D
  7. neimanoma
  8. nekonkretus klausimas, neaisku apie kuria situacija snekama - keliu bukle? vairuotoju savitarpio supratimas? policijos korupcija?
  9. Stipresni ir ilgesni vairavimo kursai, ar net galimybė vairuoti tik nuo 21, bei griežtesnės bausmės už kalbėjimą telefonais ir pan.