Lietuvos kelių eismo problemos

Jūsų manymu, kaip būtų galima pagerinti situacija keliuose?

  1. būti pakantesniems vieni kitiems
  2. tolerancijos
  3. Diegti kelių kultūros prevenciją: efektyvias socialines reklamas, skatinančias elgtis atsakingiau keliuose; pasitelkti garsias/ autoritetingas asmenybes, kurios dalintųsi gerąja vairavimo patirtimi; tačiau amnau kad svarbiausia ir efektyviausia būtų medijų pagalba eismo kultūrą perteikti kaip pagirtiną ir skatinančią veiklą, kuri įsitvirtintų žmonių elgesiuose ir taptų savaime suprantamas dalykas.
  4. Reikėtų kiek galima labiau viešinti, publikuoti tokias žinias, kai policijos pareigūnai neima kyšių nors gauna pasiūlymų tai padidintų nuobaudas pažeidėjams ir tuo pačiu atgrasintų kitus vairuotojus pažeidinėti taisykles. Nes, mano manymu, Lietuvos vairuotai nebijo pažeidinėti tam tikrų taisyklių tikėdami pareigūnų korumpuotumu ir galimybe išsisukti sumokėjus kyšį.
  5. Eismo reguliuotoju daugiau
  6. Prevencinės reklamos, informacija apie nelaimes keliuose, žiniasklaidos raginimai saugiai vairuoti, pačių vairuotojų geranoriškumas vienas kito atžvilgiu ir pan..
  7. Būti supratingais ir pakančiais :)
  8. nuimk ratus nuo masinu
  9. Stengtis vairuotojams iskiepiti mandagaus vairavimo iprocius ir tradicijas vairavimo mokyklose, o ne tik aiskinti eismo taisykles.
  10. daugiau kameru