Userdaivaras94
Vieša
Pranešti

Lietuvos gyventojų nuomonės tyrimas apie valstybės 2050 m. projektą „Nepriklausoma atsinaujinančios elektros energetikos šalis “

Esu Daivaras Lenzbergas, Vilniaus technikos ir dizaino kolegijos, elektros ir automatikos inžinerijos trečio kurso studentas. Atlieku taikomųjų tyrimų praktinį darbą ir man įdomi Jūsų nuomonė apie Lietuvos norą iki 2050m. tapti nepriklausoma atsinaujinančios elektros energijos šalimi. Apklausos duomenys bus panaudoti šio tyrimo analizei ir rašant praktinį darbą.

1.Jūsų amžius:
3.Ar žinote apie šį valstybės projektą „Nepriklausoma atsinaujinančios elektros energetikos šalis “?
4.Kaip manote ar gyventojai pakankamai informuojami apie šį valstybės projektą?
5.Tai labai daug darbo ir valstybės lėšų reikalaujantis projektas. Kaip manote ar Lietuva pasirengusi finansiškai įsipareigoti jam?
6.Valstybė skatina gyventojus taip pat prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo įsirengiant atsinaujinančios elektros energijos elektrinę savo namų ūkyje (pvz: sumontuoti saulės baterijas ant gyvenamojo namo stogo). Ar palaikote šią idėją?
7.Ar valstybės dotacijos paskatintų jus įsirengti atsinaujinančios elektros energijos elektrinę savo namų ūkyje?
8.Per laiką saulės elektrinių panelės susidėvi, jas reikia valyti arba keisti naujomis, o tai reikštų papildomas nemažas išlaidas. Ar valstybė turėtų atsižvelgti į tai ir kompensuoti dalį išlaidų?
9.Užsienio valstybėse vis populiariau tampa įtraukti gyventojus į atsinaujinančių elektrinių parkų finansavimą už tai ateityje gaunant dividendus. Kaip manote ar galėtume Lietuvoje pasinaudoti tokia praktika?
10.Statant atsinaujinančias elektrines, jų parkus (pvz: saulės elektrinių parkas, vėjo jėgainių parkas) iškertami miškai, užimami dideli dirvožemių plotai, daroma žala ir gyvūnams. Kaip manote, ar tikrai šios rūšies energetika yra draugiška gamtai?
11.Lietuvai 2050 m. tapus atsinaujinančios elektros energetikos šalimi susidursime su problema, ką daryti su senomis iškastiniu kuru elektros energiją gaminančiomis elektrinėmis. Kaip manote, ar jos turėtų būti demontuotos?
12.Šalia Lietuvos buvo pastatyta Astravo atominė elektrinė, jos pagaminama elektros energija yra pigi, jos siūloma elektros biržoje atrodo patraukliai, elektros gamyba mažai daro žalos gamtai. Kaip manote galbūt Lietuvai reikėtų nesiimti tokio daug lėšų ir laiko įgyvendinti reikalaujančio projekto, o pirkti elektros energiją iš šalia esančios atominės elektrinės?
13.Kaip manote ar Lietuvai pavyks įgyvendinti šį projektą ir tapsime nepriklausoma atsinaujinančios elektros energetikos šalimi?
14.Ar prisidėsite prie šio projekto įgyvendinimo?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų699699
Atsakymų076

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »