Jei turėtumėte galimybę pakartoti lietuvių kalbos vidurinėje mokykloje kursą, kokius gebėjimus norėtumėte įsisąvinti? (galimi keli atsakymo variantai)
- Man pavyko išmokti viską, ką norėjau.
- Gramatika, Rašyba
- Skyrybos taisykles
- Oratorystės pradmenys arba net filosofijos pradmenys.
- Nekeisčiau nieko.
- Norėčiau išmokti teisingai skirti sakinius;