Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose
Jei turėtumėte galimybę pakartoti lietuvių kalbos vidurinėje mokykloje kursą, kokius gebėjimus norėtumėte įsisąvinti? (galimi keli atsakymo variantai)
Pirma, tai turbūt nekartočiau kurso, nes nemanau, kad to reikia. Mokykloje kursas buvo įsisivaintas gerai. Tai ko gyvenime tikrai nereikės, pamiršta. Jei prireiks, tikrai pasikartoti galėsiu ir pati.
geriau įsisavinti gramatiką ir žodžių rašybą
Mieliau kartočiau daugiau praktikoje praverčiančius dalykus, kad ir tą pačią gramatiką.
Norėčiau tobulinti sudėtingų literatūrinių bei mokslinių tekstų skaitymą ir suvokimą
nieko
labiau atkreipciau demesi i gramatika
Daugiau literatūros, bet pasaulinės, o ne tik lietuviškos
Nors mokyklos laikais nesinorėjo, dabar su didžiuliu noru padiskutuočiau apie kūrinius