Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Jei turėtumėte galimybę pakartoti lietuvių kalbos vidurinėje mokykloje kursą, kokius gebėjimus norėtumėte įsisąvinti? (galimi keli atsakymo variantai)

  1. Pirma, tai turbūt nekartočiau kurso, nes nemanau, kad to reikia. Mokykloje kursas buvo įsisivaintas gerai. Tai ko gyvenime tikrai nereikės, pamiršta. Jei prireiks, tikrai pasikartoti galėsiu ir pati.
  2. geriau įsisavinti gramatiką ir žodžių rašybą
  3. Mieliau kartočiau daugiau praktikoje praverčiančius dalykus, kad ir tą pačią gramatiką.
  4. Norėčiau tobulinti sudėtingų literatūrinių bei mokslinių tekstų skaitymą ir suvokimą
  5. nieko
  6. labiau atkreipciau demesi i gramatika
  7. Daugiau literatūros, bet pasaulinės, o ne tik lietuviškos
  8. Nors mokyklos laikais nesinorėjo, dabar su didžiuliu noru padiskutuočiau apie kūrinius
  9. įsisavinau viską, ką reikia
  10. Nieko nenorėčiau