Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Apie ką galėtumėte pasakyti: "Kaip gerai, kad šitą per lietuvių kalbos pamokas įsisavinau!"? (galimi keli atsakymo variantai)

  1. Manau, kad svarbu įsisavinti ir rašybos taisykles bei bent jau kalbos kultūros pagrindus. Apmaudu, bet labai daug žmonių nesugeba taisyklingai parašyti elementarių žodžių.
  2. Rašymas lietuvių kalba
  3. daugeli dalyku teko isisavint taigi neturiu konkretaus atsakymo.
  4. Rašinių rašymas tik iš dalies. Labiausiai įsisavinau skyrybą.
  5. Daugiau naudos šiais aspektais gavau universitete. Mokykla suteikė tik bazinius dalykus, pvz: gramatika, viso kito beveik neliko atmintyje nors nebuvau iš tinginčiųjų.
  6. taisyklingai nadotis ir rasyti tekstus lietuviu kalba
  7. Literatūros istorija
  8. Vienintelis dalykas, ką įsisavinau, buvo paprastos kalbos vartojimas raštu ir žodžiu. Daugiau nieko nesistengiau ir nenorėjau įsisavinti.
  9. Išmokau išsisukinėti ir apsimetinėti.
  10. Argumentuoti savo nuomonę pasitelkus šaltinius.