Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. Savo minciu pamokose nelabai kas ir megsta klausytis
  2. Mokėjimas perteikti mintis ir taisyklingai kalbėti yra vienas iš svarbiausių kriterijų besimokantiems kalbos. Jaunas asmuo lengviau įsisavina informaciją, todėl šitų sugebėjimų tobulinimas pamokų metu yra efektyviausias.
  3. Mokykla privalo ruuošti pilnavertę asmenybę, kuri sugeba reiškti ir tinkamai perteikti savo mintis.
  4. Nuo to priklauso kalbos mokėjimas
  5. Reikia išmokti rišliai bendrauti
  6. lengviau bendrauti su kitais
  7. kad nevadintu taves lenku
  8. Dėl lengvesnio bendravimo.
  9. Jei žmogus neišmoks sklandžiai reikšti minčių savo kalba, vargu ar komunikacija bus efektyvi.
  10. Nes to prireikė tolimesniame gyvenime - darbe, universitete, kur itin gausu įvairių pristatymų, konferencijų ir gebėjimas sklandžiai reikšti mintis žodžiu yra būtinas.