Lietuvos gyventojų nuomonė apie lietuvių kalbos mokymą vidurinėse mokyklose

Kodėl taip manote?

  1. tai svarbu bendraujant: kuriant naujas pažintis, darbo pokalbiuose ir visur kitur.
  2. Todėl, kad norint gyventi pilnavertišką gyvenimą visuomenėje, reikia sugebėti ne tik perteikti savo nuomonę ir idėjas rišlia lietuvių kalba, bet taip pat suprasti skirtingus kontekstus ir aplinkybes, kuriose naudojami skirtingi lietuvių kalbos aspektai.
  3. jei pats nemoki perteikti minčių tai abejoju ar lietuvių kalbos pamokos padės
  4. Manau, kad kalbos tikslai yra perduoti savo žinias kitiems, suprasti kitą asmenį, užmegzti gerus komunikacinius ryšius, tad norint įgyvendinti šiuos tikslus svarbu išmokti perteikti savo mintis.
  5. manau jūsų klausimas yra sunkiai skaitomas :) du veiksmažodžiai, parašyti tuo pačiu veiksmažodžio laiku, sakinį daro sunkiau suprantamu. Reikia "išmokti perteikti".
  6. O kaip kitaip su kitu žmogumi susikalbėsi?
  7. keistas klausimas. musu visu gyvenimas, tai nuolatinis kontaktas su zmonemis. kaip uzmegsti bei palaikyti socialinius rysius be siu bet kokioje kasdienineje veikloje butinu igudziu?
  8. Nemanau, kad būtinybė, tačiau privalumas
  9. Tokie bandymai gali praturtinti besikalbančių žmonių pasaulėžiūrą.
  10. Daug žmonių nesugeba argumentuoti ir pagrįsti savo nuomonės arba iš viso vengia tokią išreikšti