Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiai ir elgsena, blogėjant COVID-19 situacijai Lietuvoje.

Gerbiamas (-a) respondente,

Esu Alytaus kolegijos, Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto, 2 kurso studentė Aura Česnaitytė. Šiuo metu atlieku savarankišką tyrimą, apie Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiusi ir elgseną, blogėjant COVID-19 situacijai Lietuvoje. Šio tyrimo sudedamoji dalis yra anoniminė anketa. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai.

Dėkoju už sugaištą laiką.

Jūsų amžius:

Jūsų lytis:

Koks Jūsų išsilavinimas?

Kokias priemones naudojate savo apsisaugojimui nuo COVID-19? (Galimii keli atsakymo variantai)

Kaip pasikeitė Jūsų įpročiai ir elgsena atsiradus COVID-19 Lietuvoje? (Galimi keli atsakymo variantai)

Kada ir kaip dažnai plaunate rankas? (Galimi keli atsakymo variantai)

Ar iki COVID-19 naudodavote rankų dezinfekcines priemones viešose vietose?

Jei trūksta apsisaugojimo priemonių nuo COVID-19, kokių trūksta labiausiai?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą