Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiai ir elgsena, blogėjant COVID-19 situacijai Lietuvoje.
Gerbiamas (-a) respondente,
Esu Alytaus kolegijos, Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto, 2 kurso studentė Aura Česnaitytė. Šiuo metu atlieku savarankišką tyrimą, apie Lietuvos diabetikų bendruomenės higienos įpročiusi ir elgseną, blogėjant COVID-19 situacijai Lietuvoje. Šio tyrimo sudedamoji dalis yra anoniminė anketa. Šios anketos duomenys yra konfidencialūs ir bus pateikiami tik apibendrintai.
Dėkoju už sugaištą laiką.